אייקון של ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

שנהיה בריאים, כולנו יודעים שזה האיחול החשוב ביותר. אבל מה קורה כאשר אנחנו, או מישהו מהיקרים לנו, חולה? במקרים של שפעת, הצטננות קלה או אפילו רגל שבורה, ההחלמה היא עניין פשוט יחסית. אבל במקרים סבוכים יותר, הטיפול עלול להיות ארוך, מורכב וגם יקר.

קופות החולים מציעות תוכניות ביטוח שונות, אך הכיסוי הביטוחי שלהן לא תמיד מספיק לכל מה שצריך. מערכת הבריאות הציבורית בישראל היא אחת הטובות בעולם – אך גם בה קיימות בעיות, כמו תורים ארוכים לרופאים מומחים, מספר מועט של מכשירים לבדיקות CT, MRI ועוד, ועומס כללי על המערכת.

סוגיה נוספת היא של תרופות שלא נכנסו לסל הבריאות – כך שעלותן לחולים יקרה מאוד, ויכולה להגיע לאלפי שקלים ויותר לכל טיפול. לא מעט משפחות בישראל אינן יכולות להרשות לעצמן את ההוצאה הזו. נוסיף לכך את העובדה שלא פעם עולה הצורך בטיפול או ניתוח ייעודי הקיים רק בחו"ל, והקופה אינה מכסה אותו.

לצורך כל אלה, קיים ביטוח הבריאות, שמציע כיסוי ביטוחי רחב יותר, ומאפשר, למשל, התייעצות או ניתוח בידי מומחים ברפואה פרטית, החזר הוצאות על תרופות שאינן בסל, מימון טיפולים וניתוחים בחו"ל ועוד.

לכל משפחה צרכי בריאות שונים – כך שחשוב לתפור את ביטוח הבריאות בהתאמה אישית לכל בני המשפחה, למצבם הבריאותי הנוכחי, לתוכניות לעתיד ועוד. אנו ב-CB4 נשמח לפגוש אתכם לפגישת היכרות ובירור צרכים, בה נוכל לבחור יחד את ביטוח הבריאות הטוב ביותר למשפחה שלכם.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות