אייקון של ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

כולנו אוהבים לדבוק במחשבות אופטימיות, ולתכנן את העתיד בהתאם. עם זאת, כדי לנהוג באחריות, חשוב לקחת בחשבון כל תסריט אפשרי ולהיערך אליו, גם אם כרגע הוא נראה לנו רחוק ואולי גם בלתי אפשרי.

חשוב לדעת שלא רק אנשים מבוגרים, אלא גם צעירים יחסית עלולים להגיע למצב סיעודי בעקבות תאונה או מחלה. כאשר אחד מבני המשפחה נהפך לסיעודי, המשפחה כולה נפגעת, וקיים גם עול כלכלי לא פשוט – של הטיפול השוטף בחולה, בנוסף לצורך שעולה לא פעם, לממן מטפל או מטפלת צמודים.

במיוחד למצבים אלה, קיים ביטוח סיעודי – מוצר של חברות הביטוח שמיועד לספק פיצוי כספי במקרה של הגדרה כחולה סיעודי. הכספים הללו יסייעו לחולה ולבני משפחתו להתמודד עם ההוצאות הגבוהות, ולהעניק לו את הטיפול הטוב ביותר שאפשר.

קיימות אפשרויות רבות ושונות לביטוח סיעודי, כך שחשוב להתאים את מסלול הביטוח באופן אישי לכל אחת או אחד, כדי לענות באופן המיטבי על הצרכים.

אנו ב-CB4 מזמינים אתכם לפגישת היכרות שבה נמפה לעומק את הצרכים שלכם ושל המשפחה שלכם, הן כיום והן בעתיד, הקרוב והרחוק. נבדוק אם כבר יש ברשותכם תוכניות ביטוח סיעודי ואת התכולה שלהן, ונבנה יחד תוכנית ביטוחים מקיפה ומשלימה, ללא חוסרים – אך גם ללא כפילויות אשר עולות לכם כסף מיותר.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות