אייקון של ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

חולמים על היום שבו תפרשו מהעבודה, או אולי נהנים מכל רגע בקריירה שלכם? כך או כך, יום הפרישה שלכם יגיע – ורצוי שתהיו מוכנים לקראתו. כדי לשמור על רמת החיים שאתם רגילים אליה, כדאי שתצברו בצד חיסכון נאה – במיוחד כשתוחלת החיים עולה והולכת, כך שסביר להניח שיהיו לכם שנים רבות להעביר ברווחה גם לאחר הפרישה.

אחד מהמכשירים הפיננסיים המאפשרים לנו לחסוך לקראת היציאה לפנסיה הוא ביטוח מנהלים. למרות שמו, הוא מתאים לכל עובד – ולא רק למנהלים. בדומה לקרן פנסיה, גם ביטוח המנהלים היא תוכנית חיסכון משולבת בתוכנית ביטוח; כלומר, היא צפויה לשלם לכם קצבה לאחר היציאה לפנסיה, אך היא גם תוכנית ביטוח למקרים של מוות, אובדן כושר עבודה וכו' (לפי בחירת החוסך).

היתרון המשמעותי של ביטוח המנהלים על פני קרן פנסיה הוא שמדובר בחוזה הנחתם בין החוסכים לבין חברת הביטוח. מכיוון שכך, חברת הביטוח לא יכולה לשנות את התנאים בחוזה – אלא אם החוסכים מסכימים לכך. כמו כן, זהו מוצר גמיש, שניתן להתאים רכיבים שונים מתוכו, כמו למשל סוגי הביטוחים הכלולים בו, לצרכי המבוטח.

שכירים החוסכים בביטוח מנהלים מפקידים מדי חודש עד 7% משכרם לתגמולים, ואילו המעסיק מפקיד 7.5% מהשכר לתגמולים, ועד 8.33% לרכיב הפיצויים – אותם ניתן למשוך במקרה של סיום עבודה, או להשאיר בחיסכון הפנסיוני. דמי הניהול בביטוח מנהלים כיום הם עד 4% מההפקדה החודשית, ועד 1.05% לשנה מהצבירה.

צוות המומחים של CB4 ישמח לערוך איתכם מיפוי של הצרכים הפיננסיים שלכם, וכן של מצבכם הכלכלי הנוכחי והצפוי בעתיד, בשקלול נתונים כמו תוכניות להרחבת המשפחה, מצב בריאותי, מקורות הכנסה נוספים ועוד. יחד נוכל להחליט האם ביטוח המנהלים הוא אכן מוצר החיסכון הפנסיוני המתאים לכם ביותר – ואיזה מהביטוחים הקיימים בשוק הוא המתאים לכם ביותר.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות