אייקון של ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה אמור לאפשר לנו ולבני משפחתנו להתפרנס בכבוד גם במקרה שנאבד את כושר העבודה שלנו, באופן חלקי או מלא, לפרק זמן מסוים – או לצמיתות. בדיוק כמו במקרה של ביטוח חיים, גם התרחיש של אובדן כושר עבודה הוא עגום, וקשה לדמיין אותו – אך כדאי לקחת אחריות מלאה על עצמנו ועל היקרים לנו, חשוב לעשות זאת.

ביטוח אובדן כושר עבודה אמור להחליף את ההכנסה החודשית שלנו מהעבודה, לפי תנאים מסוימים הקבועים בפוליסת הביטוח, כך שבמקרה של אובדן כושר עבודה, אנו ובני המשפחה שלנו נוכל לשמור על רמת חיים דומה לזו ממנה נהנינו קודם לכן, תוך קבלת קצבה חודשית מחברת הביטוח.

כאמור, לביטוח זה חשיבות רבה ביותר – וכדאי להכיר אותו לעומק. ברוב המקרים, תוכנית הביטוח מעניקה פיצוי בגובה של עד 75% משכר מבוטח– במקרה של אובדן כושר עבודה מוחלט (בהתאם לתנאים הקבועים בפוליסה), וכאשר המבוטח אינו יכול לעבוד בעיסוק אחר המתאים להכשרה, להשכלה ולניסיון שלו.

לביטוח מרכיבים נוספים שאפשר לשלב בו, וכדאי להכיר אותם – כמו למשל הרחבה לנכות חלקית, המאפשרת קבלת פיצוי במקרה של אובדן חלקי של כושר עבודה, מ-25% ועד 74%, ברמות שונות; הרחבה לפי תחום העיסוק; הגדלת פיצוי במקרים של צורך בשיקום וסיעוד; ועוד ועוד.

צוות מומחי הביטוח של CB4 מזמין אתכם לפגישת היכרות, בה נלמד לעומק את המצב הפיננסי והביטוחי הקיים שלכם ושל משפחתכם, נעמוד מקרוב על הצרכים הספציפיים שלכם, ונקבע יחד איזו תוכנית ביטוח אובדן כושר עבודה היא המתאימה לכם ביותר – ואילו רכיבים כדאי לשלב בה, לקבלת הפיצוי המקסימלי במקרה הצורך.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות