אייקון של ביטוח חיים

ביטוח חיים

ביטוח חיים

זהו אחד הדברים החשובים ביותר – שכמעט לא מדברים עליו: הצורך לדאוג לבני הזוג, למשפחה ולילדים במקרה מוות. לא נעים לחשוב על זה בכלל, אבל חייבים להתכונן לכל מקרה, גם הגרוע ביותר – כדי לאפשר לאנשים היקרים לנו לשמור על רמת חייהם גם אם יקרה לנו הגרוע מכל.

ביטוח חיים הוא מוצר שמציעות חברות הביטוח, ונועד להעניק פיצוי כספי במקרה מוות של המבוטח. את הפיצוי יקבלו המוטבים – אלו שהוגדרו על-ידי המבוטח בפוליסת הביטוח, וגובה הפיצוי נקבע מראש על-ידי המבוטח.

ביטוח חיים הוא מוצר חיוני, אם כן, שנועד לספק סכום כספי לקרובי המשפחה או מוטבים אחרים שלנו. אך כדי למקסם ככל האפשר את התמורה שניתן יהיה לקבל, יש להבין לעומק את משמעות הביטוח ולדעת כיצד להתאים אותו באופן אישי. כך למשל, גבר או אישה המפרנסים משפחה עם ילדים, זקוקים לביטוח חיים בסכום גבוה הרבה יותר מאשר רווקים ללא משפחה או בני זוג, שאולי יבחרו לא לעשות ביטוח כזה כלל.

ישנם גורמים רבים נוספים שצריך להביא בחשבון – כמו למשל, מקרים שבהם בני הזוג מרוויחים כל אחד שכר אחר – ואז, לא נדרש שלכל אחד יהיה ביטוח חיים בסכום זהה; מקרה בו יש לנו ביטוח חיים למשכנתא – שהוא מוצר משתלם יותר מביטוח חיים רגיל ומיועד לתשלום לבנק במקרה של מוות; מקרים בהם קיימות תוכניות ביטוח נוספות, למשל במסגרת קרן פנסיה מקיפה.

אנו ב-CB4 מזמינים אתכם לפגישת היכרות שבה נמפה לעומק את הצרכים שלכם ושל המשפחה שלכם, הן כיום והן בעתיד, הקרוב והרחוק. נבדוק אם כבר יש ברשותכם תוכניות ביטוח חיים, ומה הן כוללות, ונבנה יחד תוכנית ביטוחים מקיפה ומשלימה, ללא חוסרים – אך גם ללא כפילויות אשר עולות לכם כסף מיותר.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות