אייקון של ניהול תיק השקעות

ניהול תיק השקעות

ניהול תיק השקעות

כולנו רוצים לדעת מה הכי כדאי לעשות עם הכסף שלנו, ומהם האפיקים הטובים ביותר להשקיע אותו כך שיניב תשואה גבוהה ככל האפשר – במידת הסיכון המתאימה לנו. האתגר הזה לא נעשה פשוט יותר בתקופה הנוכחית – כאשר השווקים מצויים בחוסר יציבות, וקיימת אי ודאות באשר להמשך הצמיחה בכלכלה העולמית.

אחד המוצרים הפיננסיים הנפוצים ביותר שמבקשים לתת מענה לבעיה זו הוא תיק השקעות מנוהל. מדובר בתיק השקעות המנוהל בידי מנהל השקעות מקצועי ומוסמך, המשקיע את כספי הלקוחות בהתאם לידע, לניסיון ולהיכרות הרחבה שלו עם שוק ההון, וכן בהתאם לצרכים וליעדים של הלקוחות.

ההתאמה האישית של ההשקעות בתיק היא יתרון חשוב של מוצר פיננסי זה, שכן מגוון ההשקעות האפשריות גדול מאוד – הן מבחינת מכשירי ההשקעה, כגון מניות, אג"ח, מט"ח, השקעות בישראל או בחו"ל, סקטורים שונים ועוד, והן מבחינת רמת הסיכון – כאשר ניתן להתאים את רמת הסיכון המתאימה לאופי וצרכי המשקיעים, בין אם היא נמוכה, בינונית או גבוהה.

היתרון הנוסף הוא הניהול המקצועי, בידי מנהל השקעות המחזיק רישיון לניהול תיקים מטעם רשות ניירות ערך. למנהלי ההשקעות השכלה נרחבת בשוק ההון, והם מקפידים לעקוב כל העת אחרי ההתרחשויות בשוק דינמי זה – כדי לנווט את אופן ההשקעה בתיקים השונים. מנהלי ההשקעות מכירים לעומק את צרכי הלקוחות והיעדים שלהם, וכן מקפידים לעדכן אותם באופן שוטף על הנעשה בתיק.

צוות CB4 ממתין לכם לפגישת היכרות, בה נלמד את מקורות ההכנסה שלכם, נערוך מיפוי צרכים מקיף ונוכל להחליט יחד מי מנהל התיקים המתאים לכם ביותר. גם לאחר הבחירה, נסייע לכם בהתנהלות מולו. אנו מתחייבים לפעול מולכם בשקיפות מוחלטת, לספק לכם את כל המידע הדרוש ולעדכן אתכם בכל התפתחות חשובה בשוק.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות