אייקון של קופת גמל

קופת גמל

קופת גמל

כולנו מאחלים לעצמנו שנות פנסיה ארוכות וטובות – אך כדי שזה יקרה, חשוב להשקיע כבר מעכשיו ולהתכונן לגיל הפרישה. חיסכון פנסיוני הוא התשובה לכל מי שמבקש להיערך מבחינה פיננסית ליום היציאה לפנסיה – כאשר ישנם כמה מוצרים המשמשים למטרה זו, כמו למשל קופת גמל.

קופת גמל היא מכשיר חיסכון לטווח בינוני וארוך, אליו מעבירים החוסכים מדי חודש סכום מסוים או בכל עת סכום לבחירת חוסך במעמד עצמאי. את קופות הגמל מנהלים גופים מוסדיים – בתי השקעות וחברות ביטוח – במטרה להשיג תשואה גבוהה ככל האפשר על כספי החוסכים. ישנם מסלולי השקעה שונים – כזה המתמקד באג"ח, במניות, באפיק שקלי ועוד, דבר המאפשר גם להתאים רמת סיכון שונה לכל אחד מהחוסכים.

עבור חיסכון שנצבר מאז 2008, ניתן לקבל את כספי החיסכון בגיל הפרישה, בדרך של קצבה חודשית. דמי הניהול המרביים בקופות גמל הם 4% מההפקדות, ו-1.05% לשנה מסכום החיסכון שנצבר.

יתרונן הגדול של קופות הגמל טמון באפשרויות המגוונות שהן מציעות. בחירה נכונה של קופת הגמל – לאחר בדיקה מעמיקה של הרצונות, הצרכים והיעדים שלכם כחוסכים – תמקסם את הסיכויים לכך שהמסלול והקופה הנבחרים יצליחו להגדיל את החיסכון שלכם בצורה ניכרת, ולסייע לכם לצאת לפרישה תוך שמירה על רמת חיים גבוהה.

מעוניינים באפשרות לחסוך באמצעות קופת גמל? אנו ב-CB4 נשמח לקבוע אתכם פגישה בה נמפה את תוכניות החיסכון הקיימות שלכם, נדבר על הצרכים שלכם – הנוכחיים והצרכים בגיל הפרישה – ונסייע לכם לבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורכם, מבין שלל האפשרויות הקיימות כיום במשק, תוך תכנון פנסיוני מקיף.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות