אייקון של קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה

חיסכון פנסיוני הוא עניין חשוב מאוד, אך לפעמים עולה הצורך לחסוך לטווח קצר או בינוני. קופת גמל להשקעה היא מוצר חיסכון חדש יחסית, שהשיק משרד האוצר ברבעון האחרון של שנת 2016, זאת במטרה לעודד ולאפשר לציבור לחסוך.

קופת גמל להשקעה מאפשרת לציבור החוסכים לחסוך לטווח קצר או בינוני, ולאו דווקא לגיל הפרישה. את הכספים הנצברים בקופת גמל להשקעה ניתן למשוך בכל עת – כאשר יש לשלם עליהם מס רווח הון בשיעור של 25% מן הרווח הריאלי.

ניתן להשקיע במכשיר זה עד כ-70 אלף שקל בשנה לכל חוסך (סכום המתעדכן מעת לעת) – כך שבשנים ספורות, סכום החיסכון יכול להגיע למאות אלפי שקלים. אפשרות אחרת היא להשאיר את הכספים בקופה עד היציאה לפנסיה, ואז למשוך אותם כקצבה – ללא הצורך לשלם מס רווחי הון, כאשר גם הקצבה פטורה ממס.

לקופת גמל להשקעה מספר יתרונות, ובראש ובראשונה הגמישות שלה. גמישות מקסימלית בביצוע הפקדות. חודשיות או חד פעמיות. הקופה מאפשרת את משיכת הכספים ברגע בו אנו זקוקים להם – מה שמגדיל את תחושת הביטחון שלנו. בנוסף, מסלולי החיסכון הגמישים מאפשרים התאמה כמעט לכל אחד – ולכל מטרה, בין אם מדובר בהורים החוסכים ללימודים אקדמיים של הילדים, או במשפחות צעירות החוסכות לקניית דירה בעתיד, בין שמדובר בחסכון לטווח קצר או אפילו ארוך.

אנו ב-CB4 נשמח לשבת אתכם ולערוך מיפוי של צורכי החיסכון שלכם, על מנת שנוכל לערוך תכנון פיננסי מקיף, ולבחור יחד את קופת הגמל להשקעה המתאימה לכם ביותר.

מפת אתר

LTU

Created by

שינוי גודל גופנים
ניגודיות